Herkese merhaba! 2017 yılı bitti bitiyor neredeyse saatler kaldı. Acısıyla tatlısıyla bir sene geçti. Yılın bazı dönemlerinde zamanın hiç geçmediğini düşünsek de bazı anlarda da zaman ne çabuk geçti dediğimiz olmadı değil.Her yeni yıl bende ömrümden kopan bir yıla el sallamam gerektiği hissini uyandırıyor.Geçen yıla elveda diyorum içten içe… Bu yıl benim yılım mıydı peki? Evet, tam anlamıyla benim yılımdı ve artık 2017 bitti.Ben gönül rahatlığıyla arkasından el sallıyorum. Yolun açık olsun 2017.

 

Ben  2017’de çok güzel yeni arkadaşlıklar ve yeni tecrübeler edindim. 2017’de akademi ile birlikte dolu dolu ve yeni şeyler öğrendiğim iki ay geçirdim. 2017 yılının ilk yarısında okuyucusu olduğu akademinin artık ekip üyesiyim. Daha yıllar yıllar bu aileden kopmayı düşünmüyorum ve kopmayı hiç istemiyorum.Bu ekipte olmak benim için paha biçilemez bir tecrübe. 2017’nin bana getirdiği en iyi hediye buydu diyebilirim.

Yeni yıl kararlarımız hazır ve yapmamız için bekliyorlar.Yeni konular, yeni meraklar ve yeni deneyimler edinmek istediğimiz bir yıl 2018.Bu yıl bizim yılımız olucak, bu yıl akademinin yılı olucak. Okurlarımıza yeni yazılarımızla merhaba diyeceğiz.Her zaman dediğimiz gibi “Hayat bir mücadele değildir, yardımlaşmadır” Her zaman yardımlaşmanın peşinde olduğumuz bir yıl olucak bu yıl. Akademi ailesi 2018’e hazır peki siz hazır mısınız?

Yeni yıl, yeni umutları, yeni merakları ve yeni sürprizleri çağrıştırıyor bana. 2017 bana akademide olma fırsatını sundu ve arkasından gelen yılların daha neler sunacağını tahmin bile edemiyorum. Yenisi olduğum akademide,kendimi bu ailenin bir parçası gibi hissettirdiği için Murat Bilginer’e, her soruma sıkılmadan üşenmeden cevap veren ve beni her konuda her zaman bilgilendiren Ezgi Çayır’a, benim için çok önemli olan “GOG” ekibine ve tüm akademi üyelerine bu sıcak kalpleriyle güzel işler başarmaya adadıkları hayatlarında bana da bir yer açtıkları için  çok teşekkür ederim.

Bu yeni yılda ailemizle sevdiklerimizle en önemlisi de akademiyle beraber olma ümidiyle yazımı sonlandırıyorum. Karsız bir yılbaşından herkese iyi seneler. Hoşça kal 2017, hoş geldin 2018. Sana umutlu gözlerle bakıyoruz 2018 umutlarımızı geri çevirme lütfen…