MURAT BİLGİNER

INDUSTRYOLOG AKADEMİ FOUNDER

21 Şubat 1992 Aydın Doğumluyum. 2015 Yılında Süleyman Demirel Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünden Bölüm 2. si Olarak Mezun Oldum. 2 yıl Kurumsal Bir Firmada ERP Danışmanı ve Yazılım Geliştirme Uzmanı Olarak Çalıştım. Şu anda Industryolog Akademi olarak Firmalara özel olarak ERP Modüllerini yazıyorum. Yazılım Desteği veriyorum.

Öğrenmeyi ve üretmeyi hayat amacı haline getirdiğim bu yolda 60 kişilik ekibimizle yolumuza devam ediyoruz.

7 Yıldır Yazan Bir Bloggerım. Profesyonel İnternet Sayfam muratbilginer.net ve ayrıca ilk yazdığım blogum muratbilginer.blogspot sayfalarımdaki yazılarıma ulaşabilirsiniz.

Mail adresim mbilginer@industryolog.com tüm soru ve sorunlarınız için ulaşabilirsiniz.

EZGİ ÇAYIR

INDUSTRYOLOG AKADEMİ GENERAL MANAGER

29 Temmuz 1994 Uşak doğumluyum. 2017 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden bölüm 3. Sü olarak mezun oldum. Şuan da Süleyman Demirel Üniversitesi’nde Endüstri Mühendisliği üzerine yüksek lisans yapmaktayım.

Industryolog Akademi’de Ekipler Kaptanıyım.

Kendimi geliştirebileceğim her türlü fırsatı değerlendirmeye çalışırım. Araştırma yapmak hayatımın büyük bir bölümünü kapsıyor. Bu sayede birçok proje ve etkinlikte yer aldım. İş yaşamında efektif ve hızlı olmak konusunda özverili ve hevesli olduğumu düşünüyorum. İstekli, özenli ve dikkatli çalışmanın mutlaka başarı ile sonuçlanacağının da bilincindeyim.

Tüm soru ve görüşleriniz için ecayir@industryolog.com adresinden bana ulaşabilirsiniz.

BÜŞRA YÜCEL

ENGLISH TEAM MANAGER

2017 haziran Hacettepe Endüstri Mühendisliği mezunuyum.  İstatistik, süreç analizi ve veri analizi alanlarında işime yarayacak R studio, matlab, minitab,arena gibi araçları kullanmayı öğrenmekle işe başladım. Bu süreç hala devam etmekte öğrenim sürecimi bitirmedim.

Akademi de 3.yılım. Bir çok ekipte yer alıp çeşit çeşit insanla tanıştım. Şu an da İngilizce ekibiyle işlerimizi yürütmeye çalışıyoruz. Akademinin dünyaya açılan kapısı olmak ilk hedefimiz.

Tüm soru ve görüşleriniz için byucel@industryolog.com adresinden bana ulaşabilirsiniz.

BETÜL ÖZTÜRK

LIFS TEAM MANAGER

01.05.1995 de Eskişehir de doğdum. Kırıkkale Üniversitesi endüstri mühendisliği 3. Sınıf öğrencisiyim. Ayrıca Anadolu üniversitesinde Yönetim Bilişim Sistemleri bölümünü de okumaktayım.

Ağustos 2017 yılında Industryolog ailesine dahil oldum.16 Eylül de başlattığımız Learn in Four Steps adlı mesleki terimler bilgi kartı projesini, ekibimiz ile birlikte Industryolog Business instagram sayfasında yürütmekteyiz.

Kurumsal mail adresim bozturk@industryolog.com soru ve önerileriniz için bu adresten ulaşabilirsiniz .

MUSTAFA R. ERDOĞAN

EDITOR TEAM MANAGER

17 Ocak 1996 Tekirdağ doğumluyum. Şu anda Karabük Üniversitesi Endüstri Mühendisliği son sınıf öğrencisiyim. Geçtiğimiz 8 aydan bu yana Industryolog Akademi bünyesinde çeşitli takımlarda görev alıyorum.

Bizlerin IA katılımcıları olarak inancı şudur ki yerli üretim için elimizden gelenin fazlasını yapmakla görevli gençler olarak çalışmak tek kurtuluşumuzdur.  Kişisel web sitem www.mustafaerdogann.net ve mail adresim merdogan@industryolog.com sorularınız için bana buradan ulaşabilirsiniz.

ALİ DEMİRKAYA

CODIA TEAM MANAGER

1997 İstanbul Doğumluyum ve İstanbulluyum. Balıkesir Üniversitesi Endüstri Mühendisliği 3.sınıf öğrencisiyim. 2016 yılının sonlarına doğru Industryolog Akademi Ekibine katıldım. Şuanda Codia ekibinde bulunmaktayım.

2017 yılında kendi blog sayfam olan alidemirkaya.net ‘i açtım ve hala bloğumda kendimi geliştireceğim ve başkalarına karşı da yazılım konusunda yardımcı olacağım bir platform oluşturuyorum.

Sorularınız için bana ademirkaya@industryolog.com adresinden ulaşabilirsiniz.

BURAK YILDIZ

MAGAZINE TEAM MANAGER

28 Kasım 1995 Erzurum doğumluyum. Karadeniz Teknik üniversitesi Endüstri Mühendisliği 3.sinif öğrencisiyim.

Haziran 2017 de katıldığım Industryolog Akademi de Magazine ekibindeyim.

Tüm soru ve önerileriniz için byildiz@industryolog.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

FUNDA BALKIŞ

TRAINING TEAM MANAGER

19 Haziran 1996 tarihinde İstanbul’da doğdum. 2014 yılında Dumlupınar Üniversitesinde Endüstri Mühendisliğini kazandım. Şu an son sınıftayım . 2017 yılının ekim ayında hayatıma daha farklı ve güzel bir yon veren bu aileye, Industryolog’a katıldım.

Ocak ayından bu yana insan kaynakları takım kaptanı olarak ekibimle yolumuza devam ediyoruz. Ekip olarak Industryolog Engineers Training Project(IETP) projesini düzenli aralıklarla yapmaktayız. İnsanlarla iletişim kurmak, onlara dokunabilmek ve bir şeyleri paylaşabilmek beni doğru tanımlayan cümlelerdir.
Soru ve görüşleriniz için bana fbalkis@industryolog.com adresinden ulaşabilirsiniz.

BUKET BODUR

SHARING TEAM MANAGER

17 Nisan 1995 yılında Tokat da doğdum. 18 yıldır İstanbul’da yaşıyorum. İstanbul Kültür Üniversitesi 3.sınıf Endüstri Mühendisliği öğrencisiyim.

2016 yılında tanıştığım Industryolog Akademi’ye 2017 yılında 5 aylık mecburi bir ara verdikten sonra geri döndüm. Bir yandan aktif olarak yazarlığa devam ederken diğer yandan tüm arkadaşlarım gibi ekip içi sorumluluklarımı yerine getirmekteyim.

Mailim: bbodur@industryolog.com ve kişisel web adresim: https://bukettbodur.wordpress.com/

NEVİN BEZER

P&R TEAM MANAGER

Sakarya Üniversitesi Endüstri Mühendisliği son sınıf öğrencisiyim.

Industryolog Akademi’ye 2017 Ağustos ayında katıldım. Akademi’ye katıldığımdan beri birçok ekipte bulundum. Şuan da P&R ekibinde bulunmaktayım.

Sorularınız için bana nbezer@industryolog.com adresinden ulaşabilirsiniz.

SİMGE CEBECİ

LIFS TEAM MEMBER

27 Haziran 1997 de Bursa da doğdum. Balıkesir Üniversitesinde Endüstri Mühendisliği bölümünde 2.sınıfta okumaktayım.

Industryolog Akademi’ye 2017’nin kasım ayında dâhil oldum. Akademi Learn In Four Step adlı terim ekibinin üyesiyim.

Kurumsal mail adresim scebeci@industryolog.com. Soru ve önerilerinizle ilgili bu adresten bana ulaşabilirsiniz.

HAVVA HİLAL GENCER

LIFS TEAM MEMBER

9 Ekim 1996 Adana doğumluyum. Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Endüstri Mühendisliği 3.sınıf öğrencisiyim.

Industryolog akademi Lifs ve Codia ekiplerinde görev almaktayım. Industryolog Akademi olarak bilgi paylaştıkça çoğalır sözüne dayanarak sürekli bir şeyler üretmeye devam etmekteyiz.

Kişisel web sitem https://gencerhavvahilal.wordpress.com  ve mail adresim hgencer@industryolog.com  tüm soru ve sorunlarınız için ulaşabilirsiniz.

NURDİLEK KASAR

LIFS TEAM MEMBER

5 Temmuz 1998 Ankara doğumluyum. Sakarya Üniversitesi Endüstri Mühendisliği 2. Sınıf öğrencisiyim.

2017 yılı Ekim ayında Industryolog Akademi’ye dâhil oldum burada Academy Learn İn Four Steps ekibi ve aynı zamanda Academy Magazine ekibinin üyesiyim. Kişisel ve mesleki anlamda gelişimim için çaba gösteriyorum. Bireysel gelişimim yanında çevreme katkı sağlamaya çalışıyorum.

Mail adresim olan nkasar@industryolog.com  ‘dan bana ulaşabilirsiniz.

BÜŞRA KARA

LIFS TEAM MEMBER

29 Ocak 1997’de Adana’da doğdum. 2015 yılında Çukurova Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünü kazandım.

Industryolog Akademi’ye bilgi paylaşmak ve öğrenmek adına 2017 ağustos ayında dâhil oldum. Ekibin bir parçası olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Learn In 4 Steps ve English Team ekiplerinin üyesiyim.

Kurumsal mail adresim bkara@industryolog.com . Her türlü soru, görüş ve önerileriniz için bana mail adresimden ulaşabilirsiniz.

TUĞÇE KÖROĞLU

LIFS TEAM MEMBER

1997’de İstanbul’da doğdum. Şu anda Yıldız Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği 2. sınıf öğrencisiyim.

Industryolog Akademi’ye 2018 Şubat ayında girdim. Her gün daha çok öğrenmeyi hedefleyen ve bunun için çalışan biriyim.

Mail adresimden bana isteğiniz zaman ulaşabilirsiniz: tkoroglu@industryolog.com

HİLMİ BARLAS CAFER

LIFS TEAM MEMBER

8 Ocak 1996 İstanbul Doğumluyum. Bursa Teknik Üniversitesi 2. Sınıf Endüstri Mühendisliği Öğrencisiyim.

2017 Eylül Ayından beri Industryolog Akademi’de bulunmaktayım ve Akademi’de Lifs ekibinde yer alıyorum. Genellikle Dijital Pazarlama hakkında araştırmalar yapıp paylaşıyorum.

Mail adresim bcafer@industryolog.com tüm soru ve geri dönüşleriniz için ulaşabilirsiniz.

MUSTAFA ÇİÇEK

LIFS TEAM MEMBER

Kocaeli Üniversitesi Endüstri Mühendisliği 2.sınıf öğrencisiyim.

Industryolog’ta Lifs ekibinde bulunmaktayım. Proje odaklı düşünmeyi ve yenilikçi fikirler üretmeyi seviyorum.

mcicek@industryolog.com adresinden bana ulaşabilirsiniz.

SEMA DOĞAN

EDITOR TEAM MEMBER

21 Haziran 1998, İzmit doğumluyum. Türk-Alman Üniversitesi Endüstri Mühendisliği 1.sınıf öğrencisiyim. İstanbul’da yaşıyorum, derslerimin dışında oyun ablalığı yapıyorum.

Industryolog akademide editör olarak görev alıyorum. Meraklı, heyecanlı bir o kadar da girişken biriyim. Mail adresim sdogan@industryolog.com  tüm soru ve sorunlarınız için ulaşabilirsiniz.

ERDEM AYDIN

EDITOR TEAM MEMBER

21 Ağustos 1997 Düzce doğumluyum. 2015’te Sakarya Üniversitesi Endüstri Mühendisliğine başladım.

Kasım 2017’den bu yana Industryolog Akademi’nin bir ferdiyim. Vazgeçemeyeceğim bir yer oldu burası. Üretmeyi, ortaya bir ürün koymayı çok severim.

Mail Adresim eaydin@industryolog.com  Tüm Soru ve Sorunlarınız İçin Ulaşabilirsiniz.

FURKAN BİLGİN

EDITOR TEAM MEMBER

04 Eylül 1994 Konya doğumluyum. Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi Endüstri Mühendisliği (İngilizce) 3. Sınıf öğrencisiyim.

Otomotiv sektöründe üretim sahasında uzmanlaşarak insanlığa faydalı bir birey olmakla birlikte Industryolog Akademi ile birlikte daha donanımlı bir şekilde hayatımı sürdürmeye devam ediyorum.

Mail adresim fbilgin@industryolog.com tüm soru ve sorunlarınız için ulaşabilirsiniz.

REYHAN GÖÇ

EDITOR TEAM MEMBER

25 Temmuz 1998 Tokat doğumluyum. İstanbul Kültür Üniversitesi Endüstri Mühendisliği 1. Sınıf öğrencisiyim.

Bu zamana kadar Industryolog Akademide çeşitli görevlerde yer aldım. Akademiye katılmamla beraber öğrendiklerimi başkalarıyla paylaşmak mutluluk kaynaklarımdan biri haline geldi.

Kişisel internet sayfam www.reyhangoc.com  ve mail adresim rgoc@industryolog.com , tüm soru ve sorularınız için ulaşabilirsiniz.

 

MEHMET UŞAK

CODIA TEAM MEMBER

5 Ağustos 1996 Osmaniye doğumluyum. 2014’te Balıkesir Üniversitesi Endüstri Mühendisliği’ni kazandım.

2017 Ağustos ayında Industryolog Akademi bünyesine girdim ve şuan Codia ekibindeyim.

Tüm soru ve önerileriniz için musak@industryolog.com  üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

KARDELEN BAL

CODIA TEAM MEMBER

Çukurova Üniversitesi Endüstri Mühendisliği 3.sınıf öğrenciyim. Memleketim Adana.

Üretmeyi, öğrenmeyi amaç edindiğimiz akademide hem öğreniyor hem öğretiyor hem de eğlenerek yolumuza devam ediyoruz. Kişisel internet sayfam https://kardelenbal.wordpress.com  ve mail adresim kbal@industryolog.com  tüm soru ve görüşleriniz için ulaşabilirsiniz.

 

BURAK CELAL AKYÜZ

CODIA TEAM MEMBER

21 Mayıs 1997 Karabük doğumluyum ama aslen İzmirliyim. Uludağ Üniversitesinde Endüstri Mühendisliği okuyorum (2/4).

Industryolog Akademi’de CODIA ekibindeyim. Yaklaşık 2 yıldır da yazılım ile uğraşıyorum. Hayattaki tek hedefim yapamazsın diyenlere inat yaparsın diyenleri mutlu edebilmek.

Blog : bcakyuz@wordpress.com
Mail: bakyuz@industryolog.com

 

ŞABAN OSMANBEY

CODIA TEAM MEMBER

9 Ocak 1998 Manisa doğumluyum. Süleyman Demirel Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği 1. Sınıf öğrencisiyim.

Şubat ayı oryantasyonundan sonra Industryolog Akademi’ye katıldım. Şuan CODIA ekibindeyim.

Soru ve önerileriniz için sosmanbey@industryolog.com üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

 

SÜMEYYE KULA

CODIA TEAM MEMBER

4 Haziran 1997 yılında Ankara’da doğdum. Aslen Kayseriiyim. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği 2. Sınıfta okumaktayım.

Industryolog Akademi CODIA ekibindeyim.

Mail adresim skula@industryolog.com

 

FATMA DUMAN

MAGAZINE TEAM MEMBER

14 Ocak 1997 İzmir Doğumluyum.  Balıkesir Üniversitesi Endüstri Mühendisliği 3.sınıf öğrencisiyim.

Industryolog Akademi’nin Magazine ekibinde görev almaktayım. Öğrenmeye, yeni fikirlere ve gelişime açık biriyim. Ayrıca yeni görüşlere meraklı biriyim.

Mail adresim fduman@industryolog.com  tüm soru ve sorunlarınız için ulaşabilirsiniz.

 

ÖZLEM KARAKOÇ

MAGAZINE TEAM MEMBER

15 Ocak 1998 Aksaray doğumluyum. 2015 yılında Aksaray Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünü kazandım.

Nisan 2017 tarihinde Industryolog Akademi ekibine dâhil oldum. Akademi farklı bir düşünce yapısı ve farklı bir vizyon kazandırıp ekip olmanın ve üretimin ne denli önemli olduğunu öğretti.

Kişisel internet sayfam https://ozlemkarakocblog.wordpress.com  ve Mail adresim olan okarakoc@industryolog.com  dan akademi bünyesindeki çalışmalarım hakkında veya sormak istedikleriniz hakkında her zaman ulaşabilirsiniz.

 

ECE YAVAŞCAN

MAGAZINE TEAM MEMBER

2 Şubat 1997 Bursa doğumluyum. Ankara TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Endüstri Mühendisliği 3. Sınıf öğrencisiyim.

Industryolog Akademi Ailesi ile Şubat 2018 Training Project sayesinde tanıştım. Kendimi geliştirmeyi, benim gibi gelişme isteği duyan insanlarla beraber bir şeyler üretmek, yeni şeylere imzalar atmak bana çok mutluluk veriyor.

Tüm soru ve görüşleriniz için eyavascan@industryolog.com  mail adresinden bana ulaşabilirsiniz.

 

EMİNE SÜER

MAGAZINE TEAM MEMBER

18 Ekim 1998 Söke doğumluyum, 2016 yılında Isparta Süleyman Demirel üniversitesi Endüstri Mühendisliğini kazandım. Şuan da 2. Sınıf öğrencisiyim.

2017’nin Ağustos ayından itibaren Industryolog Akademi de yer alıyorum. Akademiye başlamam ile bölümüm üzerine araştırmalar yapmaya ve yazılar yazmaya başladım.

Sorularınız için bana esuer@industryolog.com adresinden ulaşabilirsiniz.

MÜCAHİT BERÇİN

MAGAZINE TEAM MEMBER

14 Ocak 1998 İstanbul doğumluyum aslen Orduluyum. Yıldız Teknik Üniversitesi 3.sınıf Endüstri Mühendisliği öğrencisiyim.

Industryolog Akademi Magazine ekibinde görev almaktayım. Kendimi geliştirmeyi, yeni bir şeyler öğrenmeyi ve paylaşmayı seviyorum. Bana ulaşmak isterseniz mail adresim mbercin@industryolog.com

 

 

MEHTAP GÖK

MAGAZINE TEAM MEMBER

10 Haziran 1997 Manisa doğumluyum. İzmir’de yaşıyorum. Manisa Celal Bayar Üniversitesi’nde Endüstri Mühendisliği okuyorum. Akademi’de Pek çok farklı bölümde görev aldım, şuan Codia ve Magazine ekiplerindeyim.

Görüş ve sorularınız için bana mgok@industryolog.com adresinden ulaşabilirsiniz.

 

DUYGU DOĞAN

TRANING TEAM MEMBER

18 Mart 1997 İstanbul doğumluyum. 2015 yılında Samsun On dokuz Mayıs Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünü kazandım.

İlgi alanlarım Big Data ve Veri Analizi dir. Şu zamana kadar akademinin IT, LIFS ve Paylaşım ekiplerinde görev aldım. Şuanda da Training ekibinde görevime devam etmekteyim. Kendi kişisel bloğum https://duygudogan.wordpress.com ‘dur.

Soru ve görüşleriniz için ddogan@industryolog.com  adresinden bana ulaşabilirsiniz.

 

 

AYŞE DİLAN BEKAR

TRANING TEAM MEMBER

5 Temmuz 1998 doğumluyum. Süleyman Demirel Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü 2.sınıf öğrencisiyim.

“Öğrendiğiniz her bilgi, anlayışınızın malzemesidir” cümlesiyle birlikte insanlara ulaşmanın; bir şekilde yardımcı olmanın, onlara dokunmanın önemini biliyorum işte tam bu yüzden Industryolog Akademi’deyim. Akademi’deTraining Project ekibi ve Codia ekibi üyesiyim.

Kendime ait sitem https://bekaraysedilan.wordpress.com

 

 

NESLİHAN SEZER

TRANING TEAM MEMBER

7 Nisan 1997 Balıkesir doğumluyum.  Aynı zamanda Balıkesir Üniversitesi 3. Sınıf Endüstri Mühendisliği öğrencisiyim. Yaklaşık 1 senedir Industryolog Akademi’deyim. Burada bulunduğum sürece insan kaynakları,  yazılım, dergi ve yazar ekiplerinde bulundum. Kişisel blog sayfam: https://neslihansezerblog.wordpress.com

Sorular ve görüşleriniz için nsezer@industryolog.com  adresinden bana ulaşabilirsiniz.

 

 

VALERİYA REZNİCHENKO

TRANING TEAM MEMBER

27 Mart 1994’te Ukrayna’da doğdum. İstanbul’da oturuyorum. Dumlupınar Üniversitesi son sınıf öğrencisiyim.

2018 Şubat ayında hem kendimi geliştirmek hem de bildiklerimi başka arkadaşlarımla paylaşmak amacıyla İndustryolog ailesine dahil oldum. Akademide Industryolog Engineers Training Project (IETP) ekibinde görev alıyorum. Aynı zamanda Codia ekibinde yazılım alanında kendimi geliştirmeye çalışıyorum.

Öğrendiklerimi kişisel web sitem valeriyarez.wordpress.com da paylaşıyorum. Tüm öneri ve sorularınız için mail adresim vreznichenko@industryolog.com ‘dan bana ulaşabilirsiniz.

 

 

 

GÜL EKMEN

SHARING TEAM MEMBER

2015 Yılında Süleyman Demirel Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun oldum. Akabinde Uludağ Üniversitesi Endüstri Mühendisliği ve Yönetim ve Organizasyon ana bilim dallarında yüksek lisansa başladım.

Akademi’de 3. yılım, şu anda Sharing Team üyesiyim. Araştırma yapmayı, yeni yerler keşfetmeyi çok seviyorum. Bir süredir Ankara’da bir Dijital Ajansta çalışıyorum.

Tüm soru ve önerileriniz için gekmen@industryolog.com üzerinden bana ulaşabilirsiniz .

 

 

 

 

MAİDE SİNA GÜZEL

SHARING TEAM MEMBER

Gazi Üniversitesi’nde Endüstri Mühendisliği bölümünde öğrenimime devam etmekteyim. Türkiye’nin bazı şehirlerinde yaşamış olsam da aslen Manisalıyım.

5 ay öncesine kadar Industryolog ekibini okumakla yetinen bir endüstri mühendisi adayıydım, 5 ay önce oryantasyon süreciyle başlayan maceramı hala farklı ekiplerde yer alarak devam etmekteyim.

Sorularınız için bana mguzel@industryolog.com adresinden ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

BUSE NUR KAYA

SHARING TEAM MEMBER

28 Ağustos Kırklareli doğumluyum. Gazi Üniversitesi 1. sınıf öğrencisiyim.

Akademi’de yaklaşık 6 aydır bulunmaktayım. Yakın zamanda “Academy Development Team”de paylaşım ekibine geçişim gerçekleşti. Evet, sürekli gelişmek zorundayız ve ben bir şeyler öğrenebilmek adına bu aileye dâhil olmaktan gurur duyuyorum.

Sorularınız için bana bkaya@industryolog.com adresinden ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

BURÇİN ATICI

SHARING TEAM MEMBER

23 Nisan 1996 tarihinde doğdum. 2015 yılında Karabük Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümüne başladım. Şu an 3. Sınıf öğrencisiyim.

Şubat 2018 de Industryolog Akademi ailesine katıldım. Sharing Team ekibinde görev almaktayım. Yeni bilgiler öğrenmeyi ve öğrendiğim bilgileri başkalarına aktararak onlara da katkı sağlamak beni mutlu ediyor.

Soru, görüş ve önerileriniz için bana batici@industryolog.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

MELİS YARŞI

SHARING TEAM MEMBER

12 Şubat 1997 Adana Doğumluyum. Aksaray Üniversitesi Endüstri Mühendisliği 3.sınıf öğrencisiyim.

Industryolog Akademi’de görev almaktayım. Bunun dışında kendi web sitemin editörlüğünü yapmaktayım aynı zamanda farklı bir şirketin web sitesinde yazarlık yapmaktayım. Sürekli gelişimin peşinde koşmayı hedef haline getirmiş, üretmeyi felsefe kabul etmiş faydalı olabilme kaygısıyla daha fazla çabalamaktayım.

Mail adresim myarsi@industryolog.com  tüm soru ve sorunlarınız için ulaşabilirsiniz.

 

 

 

İLKER MERT AKBULUT

P&R TEAM MEMBER

1 Şubat 1995 Gaziantep Doğumluyum. Anadolu Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü 4.sınıf öğrencisiyim.

Industryolog Akademi’de bugüne kadar birçok ekipte bulundum ve şuanda P&R ekibindeyim. Tam bir SAP aşığıyım diyebilirim.

Kişisel sayfam www.mertakbulut.com ‘dur. Sitedeki tüm sosyal medya hesaplarından ve iakbulut@industryolog.com  mail adresinden bana ulaşabilirsiniz.

 

 

 

BETÜL BAYDAR

P&R TEAM MEMBER

1996 doğumluyum. Selçuk Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü 4. Sınıf öğrencisiyim.

Industryolog Akademi P&R takımındayım. Her daim öğrenmeye ve gelişmeye açık olup verimli işler yapmayı hedefliyorum.

Mail adresim bbaydar@industryolog.com

 

 

 

KARDELEN DENİZ

P&R TEAM MEMBER

22 Ekim 1996 Hatay doğumluyum. Çukurova Üniversitesi Endüstri Mühendisliği 4. sınıf öğrencisiyim.

Her an öğrenmeye olan hevesim ve bilginin paylaştıkça çoğalmasının kıymeti sayesinde altı aydır Industryolog Akademi ailesinde bulunmaktayım. Akademi’de Proje ve Araştırma ekibindeyim.

Benimle iletişimi kdeniz@industryolog.com  adresimden sağlayabilirsiniz.

 

 

ŞÜKRİYE KAYA

P&R TEAM MEMBER

12 Nisan Antalya doğumluyum.2016 -2017 yılında Aksaray üniversitesinde Endüstri Mühendisliğinde okudum.2017-2018 eğitim öğretim yılında Pamukkale üniversitesine geçiş yaptım şuan 2.sınıfım.

5 ay önce şuan 60 kişilik ekibi olan Industryolog Akademi ailesine katıldım öğrenmeyi, öğretmeyi ve üretmeyi amaç haline getirmiş olan akademi ailesinin P&R ekibindeyim.

Mail adresim skaya@industryolog.com   sorunlarınız için buradan ulaşabilirsiniz.

 

 

BEYTULLAH BALCI

P&R TEAM MEMBER

5 ocak 1995 Bursa doğumluyum. 2015’te Uludag Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu Elektronik Teknolijisi Bölümü’nden mezun oldum. Hemen ardından dikey geçiş ile Pamukkale Üniversitesi Endüstri Mühendisliği’ni kazandım. Şuan 3 sınıfım.

Akademiyle yaklaşık 4 ay önce tanıştım. Güzel bir ailenin parçası oldum. Akademi’de şuan P&R ekibindeyim.

Sorularınız için bana bbalci@industryolog.com adresinden ulaşabilirsiniz.

 

 

KÜBRA ŞAHBAZ

P&R TEAM MEMBER

27 Temmuz 1997 İstanbul doğumluyum. Erzurum Atatürk Üniversitesi Endüstri Mühendisliği 4.sınıf öğrencisiyim.

Industryolog Akademi P&R ekibinde görev almaktayım. Industryolog akademi olarak en başarılı bilgiyi üretmek için ilk önce bilgilerimizi paylaşmayı hedeflemekteyiz.

Tüm soru ve sorunlarınız için mail adresimden bana ulaşabilirsiniz ksahbaz@industryolog.com

 

SELİN YATIKÇI

P&R TEAM MEMBER

28 Mart 1997 tarihinde İstanbul’da doğdum. Dumlupınar Üniversitesi Endüstri Mühendisliği 3. sınıf öğrencisiyim.

Industryolog Akademi ailesine Şubat 2018’de katıldım. Şu an P&R ekibinde görev almaktayım.

Soru ve görüşleriniz için syatikci@industryolog.com adresinden bana ulaşabilirsiniz.

 

 

RECEP KAYA

P&R TEAM MEMBER

24 Mart 1994 Sivas Doğumluyum. 2014 yılında Trakya Üniversitesi Elektronik teknolojisi Bölümünden mezun oldum. Aynı yıl DGS (Dikey geçiş Sınavı)’ye girerek Erciyes Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümüne geçiş yaptım. Şu an 3. Sınıftayım.

Industryolog Akademi P&R ekibindeyim. Ekip olarak gelişebiliriz, ilerleyebiliriz düşünceleri ile hayatımıza yön vermeye çalışıyoruz.

Mail adresim rkaya@industryolog.com  tüm soru ve sorunlarınız için ulaşabilirsiniz.

 

 

AYŞENUR ŞENGÜL

P&R TEAM MEMBER

Manisa’da yaşıyorum. Kırıkkale Üniversitesi Endüstri Mühendisliği 2.sınıf öğrencisiyim.

2017 kasım ayında Industryolog Akademi ailesine katıldım. Diğer ekip arkadaşlarım gibi iç sorumluluklarımı yerine getirmekteyim. Şuan da P&R ekibinde görev almaktayım.

Soru ve görüşleriniz için bana asengul@industryolog.com adresinden ulaşabilirsiniz

 

 

RECEP METİN

P&R TEAM MEMBER

12 Mart 1996 tarihinde dünyaya geldim. Uşaklıyım.2015 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümüne başladım.

Mart 2018 itibariyle de Industryolog Akademi ekibinde yer almaktayım. Hayatta somut bir şeyler elde etmek, bir şeyleri iyileştirmek büyük amaçlarım arasında. Industryolog Akademi olarak da bilgi aktarımları yaparak olabildiğince kişiye yol göstermek hedefimiz.

Sorularınız için bana rmetin@industryolog.com adresinden ulaşabilirsiniz.

 

 

ASIM ÖNER DİRİ

P&R TEAM MEMBER

Mayıs 1997 Kırıkkale doğumluyum. Gazi Üniversitesi Endüstri Mühendisliğinde 2. Sınıfım.

Industryolog akademi’ye yaklaşık 5 ay önce katıldım. Şuan P&R ekibinde görev almaktayım. Pazarlama ve yazılım ilgimi çeken alanlardan iki tanesi. Industrylog Akademi ile bu alanlarda daha çok gelişeceğime inanıyorum.

Sorularınız için adiri@industryolog.com adresinden bana ulaşabilirsiniz.

 

 

ELİF DEMİREL

ENGLISH TEAM MEMBER

8 Temmuz 1997’de Kocaeli’de doğdum. 2015 Yılında Kocaeli Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümüne başladım.

Industryolog Akademi English Team ekibinde görev almaktayım. Kişisel İnternet Sayfam olan elifdemirel.wordpress.com

adresinde ayrıca yazılar yazıyorum.

Mail adresim edemirel@industryolog.com  tüm soru ve sorunlarınız için iletişime geçebilirsiniz.

 

 

BUSE USLU

ENGLISH TEAM MEMBER

2 Temmuz 1996 tarihinde, Tekirdağ’da dünyaya geldim. Kırıkkale Üniversitesi Endüstri Mühendisliği ve Bilgisayar Mühendisliği 4.sınıf öğrencisiyim.

Industryolog English Team ‘de görev almaktayım.

Mail adresim buslu@industryolog.com  tüm soru ve sorunlarınız için ulaşabilirsiniz.

 

 

YAĞMUR GÖRGÜLÜ

ENGLISH TEAM MEMBER

08.01.1998 yılında Aksaray’da doğdum Mersin’de yaşıyorum. Gaziantep Üniversitesi Endüstri Mühendisliği 1. Sınıfım.

TP eğitimi sayesinde bir aydır Industryolog Akademi’deyim. Akademi’de English Team’de görev almaktayım.

Sorularınız için bana ygorgulu@industryolog.com adresinden ulaşabilirsiniz.