Nice Industryolog’lu Yıllara

Akademi… Büyük şansım, büyük ailem… Katıldığım anda da şuanda da aynı heyecanı hissediyorum kendimde. Bir şeyleri başarabiliriz azmi, yapabiliriz hissiyatı çok farklı. Ekip arkadaşlarına karşı duyduğun sorumluluk, onları sahiplenme duygusu, onların hüznüyle hüzünlenmek, sevinciyle sevinmek… Her gün yeni bilgileri tadarak, onlar üzerinde tartışarak pekiştirmenin oluşturduğu duygu ekibe bağlılığımı daha da arttırıyor. 

En güzeli de burada yardımlaşmanın en üst düzeyde yaşanması. Daha önce hiç görmediğin ama kalplerini en yakınında hissettiğin bu güzel insanlarla birlikte yardımlaşarak, birbirimize destek olarak geldik bugünlere. Yepyeni insanlar olduk. Hep birlikte, daha da büyüyerek.

2017 benim için “Akademi” idi. Bol akademili bir yıl, bol şans, bol yenilik, bol dostluk, daha nice bolluk… Başarı için başlamanın gerektiğini bana felsefe haline getiren bir yolculuk. Yeri geldiğinde o ince dokunuşu sağlayan görülmez bir el. Yeri geldiğinde abi, yeri geldiğinde abla, yeri geldiğinde de küçük kardeş… Ve kocaman, sevimli, şefkatli bir aile…

Daha nice yıllarda birlikte olalım benim güzel ailem.  Nice Industryolog’lu senelere…