Geçen Takvim Yapraklarının Hatrına

Bir umuttur yaşamak, bir umuttur hayal etmek ve ailedir, kardeşliktir, sevgi ve saygıdır yaşamı kıymetli kılan. Bir yılı geride bıraktık çok şükür. Dilim döndüğünce ellerim yazabildikçe 1 yılın bana neler kazandırdığını anlatmaya çalışacağım.

  Acısıyla tatlısıyla kocaman bir yılı geride bıraktık. 2017 yılının başlarında kazandım ben bu kocaman aileyi. Onlarla tanıştım en samimi dostlarım, abilerim, ablalarım oldu. Herkes sanki birbirinin kardeşi gibiydi aralarımızda kilometrelerce mesafe olmasına rağmen. Birbirimize kenetlenmiş ve birbirimiz içinçalışan kocaman bir ekip olduk. Her zaman eğlendik iş yaparken bile eğlendik. Sürekli konuşur muhabbet ederiz laf aramızda günde 1000 lerce mesaj okuyurduk. Birimizin sevinci hepimizin sevinci oldu. Birimizin üzüntüsü hepimizin kederi oldu. Kısacası burası bir aile oldu.

Ekibe ilk geldiğimde 2017 yılının başlarıydı o yüzden de 2017 başlangıç olarak sayılabilir. İlk akademiye girdiğimde Mehmet Ali Kurtulmuş ‘un yardımcısı olarak başlamıştım. Departmanlar yöneticisi yardımcısı yani. Olabildiğince sistemi yaptıklarımızı anlamaya çalışmıştım. Sonrasında Müyak gerçekleşti. Herkes birbirini gördü tanıdı inşallah bu senede olur. Sonrasında zaman geçti ekipten ayrılmak isteyenler oldu. Ancak bu dostluklarımıza muhabbetimize engel olmadı sürekli konuşmaya devam ettik. Halimizi hatrımızı sorduk. Şunları yaptık bunları yaptık diye anlatmayacağım genel olarak süreci anlatmaya çalışıyorum zaten her şeyi görüyorsunuz.

Bu senenin bana en çok kattığı şeylerden biriside kişisel blogum oldu gerçekten. Çok şey öğrendim çok şeyler yaşadım kendi blogumda. Daha sonrasında olabildiğince arkadaşı çağırmaya çalıştım. Kendi blogunuzu açın ve ona yönelin diye. Çünkü her gün sürekli baktığınız takip ettiğiniz bir sayfa var. Her gün kalktığımda ve yattığımda site istatistiklerine bakıyorum çünkü. Bugün kaç kişi geldi diye takip ediyorum. Gerçekten çok güzel bir duygu oluyor. İnsanlara yardım ediyorsunuz ve gün geçtikçe daha fazla kitleye hitap ediyo. Anlatılamaz bir duygu. Genel olarak bu senem böyle geçti. Yazdık çabaladık koşuşturduk eğlendik güldük ağladık.

Yazıma başladığım gibi bitirmek istiyorum. Sizi sevenleri sizde sevin. Onlara birkez daha sarılın. Daima ailenizin yanında olun. Hiçbir şeyin siz ve ailenizin arasına girmesine izin vermeyin. Hayat sevdiklerinizle güzel. Bir umuttur yaşamak, bir umuttur hayal etmek. Hadi iyi seneler…