INDUSTRYOLOG ENGINEERS TRAINING PROJECT BAŞVURU

BAŞVURU VE DEĞERLEDİRME SÜRECİ?

Aşağıdaki mail bölümünden başvurunuzu yapabilirsiniz.

Mailiniz

Kendini Tanıtma – Mail İçeriği – İstediğini İfade Edebilme Becerisi – Industryolog’da Bizimle Olma İsteği

olarak 4 kategoride değerlendirilir ve 40 tam puan üzerinden puanlanır.

Daha sonrasında ilk elemeyi geçen arkadaşlarımızla bire bir iletişim kurulur.

Skype Üzerinden Yapılacak İlk Tanışma sonrasında son bir değerlendirme yapılır.

Sonuç Size Mail Yoluyla Aynı Gün İletilir.

Eğitim Gruplarımızın 60 Kişilik Kontenjanı vardır. 

Tüm Mail Değerlendirmeleri ve Skype Görüşme Sonuçlarına Göre Sıralama Yapılır. 

ilk 60 içinde olan arkadaşlarımız eğitim grubuna katılmaya hak kazanırlar. Aynı Puanı alan arkadaşlarımız 60 61 62… şeklinde sıralanırlarsa aynı puandaki tüm arkadaşlarımız eğitim grubuna dahil edilirler.

Tercihen CV’nizin Bulut Linkini Paylaşabilrsiniz.

l

YÜKSEK PUAN ALMIŞ MAİL ÖRNEĞİ

Merhabalar,

Ben Ece Yavaşcan. 21 yaşındayım. TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi’nde Endüstri Mühendisliği 3. sınıf 1. dönemi okumaktayım. Böyle belirtmek durumunda kaldım çünkü üniversitede uygulanan ortak eğitim modeli sayesinde lisans eğitimimde 2. yılım olmasına rağmen 3. sınıf derslerini almaktayım. Henüz bir staj eğitimim olmadı. 2018 Yaz döneminde ilk ortak eğitim stajımı gerçekleştireceğim. Gerçek bir firma ile deneyim sahibi olacağım için heyecanlıyım.

İlkokul yıllarında klasik gitar çalmaya başladım. Amatör olarak müzikle ilgileniyorum. Bazı ses kayıtlarımı Soundcloud platformunda paylaşıyorum (@eceyavascan). Biyografik, bilim kurgu ve animasyon türünde film izlemeyi; roman türünde kitap okumayı severim. Benim için zorlayıcı olsa da kişisel gelişim kitaplarımı okumaya da çaba gösteriyorum. Online olarak office programları ve programlama dilleri öğrenmeye çalışıyorum. Ocak başında Fransızca öğrenmeye başladım.

Lise yıllarında YGA’da Young Volunteer olarak görev aldım. Sosyal İnovasyon Atölye ve Kamplarında yer aldım. 2016’da AIESEC’te gelen taraflı kurumsal stajlar takımında gönüllü olarak çalıştım. Yurtdışından gelen stajyerlere yasal süreçlerde yardımcı olmaya çalıştım. Şu anda ise TOBB ETÜ Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Topluluğunda aktif üyeliğime devam ettirmekteyim.

Bir Endüstri Mühendisi adayı olarak birçok alanda bu mesleğin ihtiyaç duyulan bir meslek olduğunun farkındayım. Bu nedenle gözlerim sürekli bir eğitim, bir seminer veya bir kongre arar. Elimden geldiğince insanların deneyimlerinden yararlanmak ve hem sosyal hem de mesleki bilgimi geliştirmeye çalışıyorum. Kitaplar, dergiler okuyor; bazı internet sitelerini takip ediyorum. Paylaştığınız eğitimi görünce aynı arzuyu bu eğitim için de aynı arzuyu taşıdım. Industryolog ekibinin online olarak vereceği bu eğitimin bana bir şeyler katacağın ayrıca bu nitelikli bilgiler ile daha hızlı bir gelişim göstereceğime inanıyorum.

Bazen insan gelişim göstermek kendini motive eden, destekte bulunan kişiler ya da birtakım şeyler arıyor. bu 1 aylık eğitim disiplinli bir şekilde bildirimler ve birtakım içeriğini bilmediğim mesajlarla beni gelişime teşvik edeceğini ve meraka yönlendireceğini düşünüyorum.
Teşekkür eder,kolaylıklar dilerim.

Merak ve sevgi ile,

Ece Yavaşcan

BAŞVURU FORMU