Aile olmak neydi? Ya da aile olmak için aynı kana mı ihtiyaç var mıydı? Belki bu soruyu 4 ay önce cevaplamam gerekse; aile olmak zor zanaat derdim. Herkesin harcı değil der kestirip atardım ama şuan Industryolog Akademi ailesinin bir ferdi olarak hayır diyorum. Aile olmak abla, abi ve kardeş olabilmek için illa kan bağına gerek var mı? Bu kadar saf ve temiz duygularla abi, abla ve kardeş gibi birbirini benimseyen insanların aile olmaya hakkı yok mu? Tabi ki var ve bizde Industryolog Akademi olarak bir aileyiz.

benim-için-industryolog
Üniversiteyi kazanmıştım ve yıllardır hayalini kurduğum hayatı yaşayacaktım. Sürprizlerle gelen Industryolog Akademi benim için yeni bir hayatın ilk adımıydı. Akademiyle tanıştığım günlerde liseden çıkmış hunharca üniversite kafası diye tabir edilen ve belki de bilinçsizce geçireceğim zamanım olacak diye düşünürken aslında bilinçli olmak için en güzel yerde en güzel başlangıçta olduğumu fark ettim. Yeni ortamlara girmek, yeni insanlarla tanışmak mutlu ederdi hep. Ama hiç birinde bu kadar gelişebileceğimi ve bu denli sağlam dostlukları kazanabileceğimi düşünmüyordum. Bilgi güçtür ve ben güçlenerek ilerliyorum. İlk yazımı yazarken sanırım herkese defalarca okutmuştum ve değerlendirilirken ağladığımı itiraf etmem gerek. Berbat bir yazıydı. Kabul ediyorum. Ama hiç hevesim kırılmadan hep motive edildim. Böylesine güzel ve gelişmeye, geliştirmeye açık olan bir takımda daha nice yıllar geçirmek dileğiyle… Ben Industryolog Akademiyle kendimi geliştiriyor ve paylaşmaya özen gösteriyorum. Başka insanlara ışık tutacak bir birey olma yolunda ilerlerken Industryolog Akademiyle yürümek inanılmaz güzel bir şey. 2017 bize projeler,yazılar,takım arkadaşları,başarılar,sağlık ve huzurla gel! Mutlu yıllar.

Facebook Sayfamizdan Bizleri Takip Edebilirsiniz
İrem Senem Dede

1998 Ardahan doğumluyum.İlkokul eğitimimi Ardahan’da tamamladıktan sonra ortaokul ve lise eğitimim İzmir’de devam etti.Şuan Dumlupınar Üniversitesi Endüstri Mühendisliği 1. sınıf öğrencisiyim