Temöb

42.Temöb – Yaşar Üniversitesi

Ege’nin İncisi’nde farklı bir TEMÖB deneyimi yaşamaya hazır mısın?

Endüstri Mühendisliği öğrencileri tarafından düzenlenen ve her dönem ayrı bir üniversitede gerçekleştirilen; Türkiye’nin en büyük öğrenci organizasyonu “Türkiye Endüstri Mühendisliği Öğrencileri Buluşması” Eylül’de YAŞAREMT ev sahipliğiyle Yaşar Üniversitesi’nde.

Yaşar Üniversitesi’nin en etkin ve tecrübeli kadrosuyla, Endüstri Mühendisliği Topluluğu olarak sizleri 42.TEMÖB ‘de İzmir’de ağırlamaktan mutluluk ve gurur duyuyoruz.

42. TEMÖB’ün “Dünden Hızlı mısınız?” konusu doğrultusunda alanlarında uzmanlaşmış konuşmacılarımızla; sizlere kendi dallarında yapmış olduğu çalışmalardaki adımlarını, kendi yaşantılarından örnekleri ve nasıl fark yaratabileceğinizi bahsedecekler ve çeşitli eğitimler verecekler.
Peki ya eğlencelerimiz…
İlk gece açılış kokteylimizde katılımcılarımızı İzmir’in eşsiz manzarasıyla buluşturarak İzmir konseptine uygun bir hoş geldin ile başlıyoruz.
2. ve 3. günlerde ise seminerlerin ardından İzmir’in en iyi mekanlarında hafızalarınızda kalıcı yer edinecek eğlencelerimizle hız kesmeden devam ediyoruz.
Son gece ise topluluğumuzun da bir nevi sloganı olan “Fasıl demek YaşarEmt demek” anlayışına uygun bir “Fasıl Gecesi” ile sizleri eşsiz bir eğlence ve ziyafetle topluluğumuzun bu alanda yaratmış olduğu farkla ağırlamanın mutluluğunu yaşayacağız.

Kayıtlar ve daha detaylı bilgi için öncelikle aşağıda bulunan önkayıt iletişim formunu doldurduktan sonra gelen mail doğrultusunda önkaydınıza başlayabilirsiniz. Ama tüm bu işlemlere başlayabilmek için aşağıdaki formu doldurmanız ve gelen mailleri dikkate almanız son derece önem taşımaktadır.

O zaman niye duruyorsun? “Ah o 42.TEMÖB’de ben de olsaydım!” dememek için durma ve harekete geç…

Kesin Kayıt Formu için tıklayınız;

Aklınıza takılan her türlü soru ve ayrıntılı bilgi için…
Yaşar Üniversitesi TEMÖB Temsilcisi
Merve Oğuz
0543 866 73 79
eylulmerveoguz@gmail.com

Facebook Sayfamizdan Bizleri Takip Edebilirsiniz
Alperen Bilgehan Dede

Süleyman Demirel Üniversitesi- Endüstri Mühendisliği bölümü öğrencisi, hayata dair şeyleri hayatın içerisinden öğrenmeyi seven, mühendislik etimolojisine hayran ancak eğitiminin problemli olduğunu düşünen insan taneciği…

http://alperendede.com